O mnie

Witam serdecznie!

Nazywam się Michał Lembicz i bloga o marketingu odpaliłem 1 grudnia 2016 roku. Prowadzę agencję marketingową GLORI IMAGE od 3 stycznia 2011 roku. Blog nie powstał po to, żebyś został moim nowym Klientem, bo na brak zajęć nie narzekam. Chciałbym pokazać Ci jak wiele można zyskać poprzez przemyślany i dobrze przeprowadzony marketing. Znacznie bardziej wolę praktykę od teorii i dlatego na blogu znajdziesz przykłady popierające moją teorię.

Prywatnie jestem mężem cudownej kobiety i właścicielem okropnego kota. Fanem dobrej książki i zmuszającego do myślenia kina. Zdarza mi się też przy weekendzie sięgnąć po pada od PlayStation 4 i pograć w sieci ze znajomymi. Staram się podchodzić do życia optymistycznie, czasem realistycznie ale nigdy sceptycznie. Uważam, że każdy może osiągnąć sukces w biznesie, bo wymaga to tylko cierpliwości i poświęcenia.

Marketing nie jest dla mnie wyłącznie sposobem na życie ale prawdziwą pasją. Zawsze interesowało mnie to, dlaczego średniej klasy pomysł u jednej osoby osiąga światowy sukces, podczas gdy genialny pomysł u drugiej osoby, kończy jako kompletna klapa. Marketing to prawdziwa siła, którą zgłębiam każdego dnia i chciałbym żebyś do mnie dołączył, bo razem zawsze raźniej.

Dodaj komentarz